WARSZTATY DLA KANDYDATÓW DO KLASY PIERWSZEJ I ZERÓWKI OD WRZEŚNIA 2025

Wymiana Mikuszewo

11 października 2024

To był zdecydowanie międzynarodowy wrzesień. W ostatnim tygodniu września udaliśmy się z uczniami klasy 6B do Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży Mikuszewo na pierwsze spotkanie z uczniami ze szkoły Laborschule Dresden. Przez pięć dni uczniowie z Polski i Niemiec brali udział w projekcie „Kiedy jestem silny/ silna? – Budowanie zespołu, komunikacja, zarządzanie konfliktami” zorganizowanym przez Fundację Bezlik. Program obejmował gry i zabawy integracyjne, animacje językowe, część warsztatową wzbogaconą o aspekty historyczno-kulturowe, aktywności w czasie wolnym oraz wycieczkę do Poznania. Spotkanie młodzieży było świetną okazją do nawiązania nowych znajomości oraz rozwijania kompetencji językowych. Cieszymy się na dalszą współpracę!

Projekt otrzymał dofinansowanie Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Najnowsze wydarzenia

Dzięki odpowiedniej edukacji Twoje dziecko ma większe możliwości rozwoju w kierunku zgodnym z umiejętnościami i zainteresowaniami.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania pod opieką profesjonalnej kadry.