Prezent dla Blanki

8 września 2021

Drodzy Rodzice!

Małym wysiłkiem możemy sprawić, że 4 urodziny ślicznej dziewczynki mogą stać się wyjątkowe!

Mała Blanka ma glejaka – guza mózgu i pomimo wysiłku lekarzy na całym świecie nie uda się wyleczyć tego typu guza. Nie ma nawet 1% szansy na wyleczenie. Rodzice Blanki nie wiedzą, jak długo guz pozwoli jej normalnie funkcjonować, ale robią wszystko aby osłodzić jej dni między kolejnymi badaniami.

Dziewczynka, która jest świadoma, że „w jej główce mieszka robaczek” marzy jedynie o tym, by listonosz przyniósł jej o poranku torbę pełną listów, kartek. Za każdym razem, gdy widzi przez okno listonosza, pyta mamę, czy coś dla niej niesie. Sprawmy, by w ten wyjątkowy dzień przyniósł jej torbę pełną urodzinowych kartek!

Nasza szkoła, bez wahania przyłączyło się do akcji i liczymy na Was!

Przygotujcie z dziećmi kartki pocztowe, listy z miłymi życzeniami, rysunkami, mogą być kartki kupione i ozdobione przez dziecko. Nasi uczniowie będą przygotowywać je również z nauczycielkami w szkole. Im więcej tym lepiej:)
Zaadresowane kartki (Blanka Lipowska, ul. Kazimierza Wielkiego 7, 33-159 Zalasowa (woj. małopolskie)) proszę wrzucać do specjalnych skrzynek: jedna w  holu ( przy wejściu) oraz druga na piętrze ( koło sekretariatu) w terminie 7-13 września.

13 września po południu kartki zostaną dostarczone przez Burmistrza na pocztę… lub wysłane przez nauczyciela z naszej szkoły. 

Blanka kocha dinozaury, więc kartki z tym motywem z pewnością sprawią jej najwięcej radości. Są jednak pewne konkretne wytyczne – dziewczynka powtarza, że „najlepsze dinozaury to te straszne, ale muszą też być miłe”.

Udostępnij

Najnowsze wydarzenia

Dzięki odpowiedniej edukacji Twoje dziecko ma większe możliwości rozwoju w kierunku zgodnym z umiejętnościami i zainteresowaniami.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania pod opieką profesjonalnej kadry.