Zerówka – projekt Elf on the shelf

21 grudnia 2023

W grudniu niegrzeczny elf po kolei odwiedzał wszystkie dzieci z zerówki i spędzał z nimi czas. Jak się okazało, trochę psocił, ale też bawił się na śniegu, wziął udział w andrzejkowych wróżbach, ubierał choinki, był na basenie, jeździł autem oraz autobusem, piekł pianki przy ognisku, był w ogrodzie botanicznym gdzie odwiedził Smerfy, jeżdził na traktorze, odkurzaczu oraz króliczku, układał klocki, czytał książki, był w kawiarni, jadł pyszne posiłki, towarzyszył dzieciom podczas snu, a nawet poznał inne elfy. Mamy nadzieję, że wrócił grzeczniejszy i podczas Świąt Bożego Narodzenia będzie zbyt zmęczony, żeby robić psikusy!

Najnowsze wydarzenia

Dzięki odpowiedniej edukacji Twoje dziecko ma większe możliwości rozwoju w kierunku zgodnym z umiejętnościami i zainteresowaniami.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania pod opieką profesjonalnej kadry.